Przykładowe realizacje:
Kodowanie designu dla Barokko.pl
Kompleksowe wykonanie strony internetowej
Kompleksowe wykonanie strony internetowej
Kodowanie designu dla Barokko.pl
Kodowanie designu dla Barokko.pl

Porjektowanie Stron Internetowych

Projektowanie Stron Internetowych

Strona internetowa obecnie jest niezbędna jeżeli chce się promować własną firmę, produkt lub osobę, ponieważ jest to najskuteczniejsza metoda reklamowania się. Właściwie zaprojektowana strona Internetowa jest konieczna do budowania odpowiedniego wizerunku oraz dobrego kontaktu z klientem.

Strona internetowa stanowi jedną z najtańszych i najskuteczniejszych metod reklamowania siebie, a dodatkowo może przekazać dużą ilość treści dla potencjalnego klienta (tekst, obraz, film) bez ograniczeń czasowych jak w TV czy radiu, i ilościowych jak w gazetach.

projektowanie stron internetowych >

Schemat działania

Technologią internetową zajmujemy się od dawna, ale Profesjonalnym porjektowaniem stron Internetowych od 2009 roku. W tym czasie opracowaliśmy schemat działania.

Schemat działania

Cały proces rozpoczyna się od wstępnego opisania potrzeb oraz wytycznych odnośnie strony internetowej. Po czym analizujemy przesłane informacje i dobieramy do nich odpowiedne technologie w celu optymalizacji skuteczności strony internetowej w reklamowaniu firmy. Przedstawiamy ofertę i podpisujemy umowę. Niedługo potem utworzony zostaje projekt graficzny który po zaakceptowaniu zostanie zakodowany w zamówionej stronie internetowej. Tuż po testach strona internetowa zostaje opublikowana w sieci.

Przed podpisaniem umowy uzgadniane są warunki płatności, które w zależności od wielkości zamówienia mogą zostać rozbite na etapy projektowe. Pierwszym stałym kosztem jest 20% kwoty końcowej zamówienia.

NEWSY

Wydanie systemu cms zostało wstrzymane do czasu ukończenia dodatkowych modułów.

Czytaj więcej...
Kontakt

Kontakt

Jeżeli masz pytania, skontaktuj się z nami.

tel.: 505 065 016 (po 16:00)
gg: 6571365
Strona kontaktu >

Systemy CMS

W chwili obecnej oferujemy prosty w obsłudze i szybki system zarządzania treścią.

Zalety systemu CMS:

  • Nielimitowana ilość stron
  • Galeria zdjęć z podziałem na katalogi
  • Księga gości
  • Samodzielna aktualizacja treści
  • Brak kosztów aktualizacji
  • Możliwość natychmiastowej zmiany zawartości
  • 2 niezależne menu
system cms >

Rozwiązania dedykowane

Oferujemy także rozwiązania indywidualne pisane "na miarę". System napisany pod konkretne wymagania zawsze pracuje efektywniej niż ogólny system CMS oraz posiada rozwiązania które nie zawsze można znaleźć w gotowych systemach zarządzania treścią

system indywidualny >